Dövüş Turnuvası Efsaneleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Action Minecraft Oyna 0

Dövüş Turnuvası Efsaneleri

GAME INFO
Onların tek amaçları var oda zafer. Onlar zafere ulaşmak için elinden geleni yapmaya hazırlar. Yok etmek olsa bile. Tek amaçları bütün rakiplerini yok edip zafere ulaşmak. Senin yapman gereken zafer bayragını onlara bırakmamak. Yerde bulunan çapa , silah , füze ve diğer silahları kullanarak rakiplerini yok etmek. Onların gözünü o kadar hırs bürümüş ki silahtan çıkan merminin acısını bile hissetmiyorlar. Evet rakiplerin çok güçlü. Bu oyunda hem stratejik adımlar atmalısın hemde hızlı olmalısın. Oyunun arcade modunu açmak için adventure modunun birinci bölümünde birinci olmanız gerekiyor. Ondan dolayı oyun talimatlarını iyi okumalısınız. Çünkü mantıklı hamleler yapmak için talimatları bilmek gerekiyor. Bu güzel oyunda başarılar dilerim. Bayrağı hırslı rakiplerine kaptırma. İyi oyunlar.  
Oyun Talimatları ;

  1. Oyunun bir çok modu bulunmaktadır.
  2. Ateş etmek için S Tuşuna basın
  3. Zıplamak için Space tuşuna basın
  4. Yumruk için A tuşuna basın
  5. Hareket etmek için yön tuşlarını kullanın
  6. Oyunun Adventure modunda : Herkez hayatta kalmak için yaşam savaşı verecektir. Yerdeki silahları alın bölgedeki tüm düşmanları yok edin.
  7. Arcade modunda ise : Belirlenen bir görevi yapmanız gerekiyor. Önünüze gelenleri yok edin sonuca ulaşın. Bu modu açmanız için adventure modunu geçmeniz gerekiyor.
  8. Oyunda zaman sistemi yoktur. Oyun skor sistemli oyundur. Ne kadar düşman öldülürseniz o kadar skor kazanırsınız.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.