Shinobi Görevi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Aksiyon Minecraft Oyna 0

Shinobi Görevi

GAME INFO
Cin ali ve sevgilisi mutlu mesut yaşamaktadırlar. Artık sevgili olmaktan sıkılan cin ali cin ayşeyi istemeye gitmek ister bu konuda ailesini bilgilendirir. Sonunda cin ayşeyi istemeye giderler. Cin ayşenin babası cin aliyi çok sevdiğinden dolayı hemen cin ayşeyi cin aliye verir. Düğün hazırlıkları başlar. Bu düğün hazırlığı kötü vezir muratın kulağınada gider. Vezir murat cin ayşeyi sevmektedir. Ondan dolayı cin ayşeyi cin aliye yar etmeyeceğini belirtir. Düğün zamanı vezir murat ve kale askerleri cin ayşeyi kaçırırlar. Cin ali o gün damat tıraşı olduğundan dolayı cin ayşeyi kurtaramaz. Düğüne geldiğinde ortalığı dağnık gören cin ali ne olduğunu sorar. Cin alinin babası cin ayşeyi vezir muratın kaçırdığını söyler. Buna çok sinirlenen cin ali kılıcını alır ve kaleye doğru gider. Cin alinin tek amacı var oda cin ayşeyi kurtarmak. Cin aliye yardımcı olman gerekiyor aksi taktirde cin ayşe vezir murat ile evlenecek. Yoluna çıkan kötü askerleri yok et ve kalenin zirvesine ulaş. Cin ayşeyi kurtar. Cin aliye bu macerasında yardımcı olman gerekiyor. Mutlu yuva kurmaları için cin ayşeyi kurtarması gerekiyor. Öncelikle oyun talimatlarını okuyun sonra oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.  
Oyun Talimatları ;

  1. Oyun mause ile oynanmaktadır
  2. Oyunda düşmana tıklayarak hamle bölümünü açmanız gereklidir. Yavaş hamle yaptığınızda düşmanınız sizi alt edecektir ondan dolayı hızlı olmanız gereklidir.
  3. Oyundaki seçimlerinizi mause yardımı ile yapmaktasınız. Ondan dolayı mantıklı hamleler seçebilirsiniz. Yanlış seçtiğiniz hamleler sonucunda düşman tarafından yok edilebilirsiniz.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.