Xtreme Dikey Yarışçısı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Aksiyon oyun_oyna 0

Xtreme Dikey Yarışçısı

GAME INFO

Xtreme Dikey Yarışçısı

Merhaba sevgili oyun severler. Adrenalin ve hız tutkunları için tasarlanmış harika bir oyun oynamaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise hemen içeriye girin. Öncelikle oyunumuz bol derecede adrenalin ve heyecan içeriyor. Kalbim iyi adrenalini severim heyecan veren oyunlara bayılırım diyorsanız doğru adrestesiniz. Oyun aksiyon ve yarış oyunları arasında ilk sırada gösterilebilecek oyunlar arasındadır. Tek başınıza veya arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunda rakipleriniz de oldukça iddialı kişiler olacaktır. Yüzlerce metre derinlikte olan devasa tünellere üzerinizde bir ekipman ve koruma olmadan atlayacak ve rakibinizi bu tünellerde geçmeye çalışacaksınız. Tünellerin belirli kısımlarında değişik alanlara yerleştirilmiş engel ve tuzaklar bulunmakta bu tuzaklara yakalanmadan hızlı ve seri bir şekilde tünelde birinci olup yarışı tamamlamalısınız. Şimdi başla butonuna basarak oyuna giriş yapıyorsunuz. Oyunun yüklenmesinin ardından Play butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Oyunda amaç hızlı ve seri bir şekilde kendimizi dipsiz tünele bırakıp önümüze çıkacak olan engel ve tuzaklardan kurtularak rakibimize üstünlük sağlamaktır. Bu yarış için rakipleriniz kadar oynayacağınız oyuncular da oldukça yetenekli ve hazır halde sizleri bekliyor olacak. Görüntü kalitesi ve seslendirmeler bakımında çok iddialı bir oyun olarak karşımıza gelen Xtreme Dikey Yarışçısı adrenalin olarak da sizlere bambaşka duygular içerisine sokacak. Oyunda yarışçı olarak karşınıza gelecek olan 8 karakterin zorluk derecesine göre yeteneklerine bağlı kilit ekranı var. Bazı oyuncuları seçebileceğiniz gibi bazılarını ise yüksek puan almadan seçemeyeceksiniz. Öncelikle oyunun belirli aşamalarında başarılı olup bu oyuncuların kilidini açmalısınız. Oyunda karakter seçimi esnasında size vereceğim adımları uygulayarak kolayca karakterinizi seçebilirsiniz. Bu adımlar sırasıyla şöyledir.

Play > Start Game > Karakter Seçimi  > Race > Ok -> Talk > Fırst Run bu şekilde karakteri doğru sıralama ile seçip zaman kaybetmeden oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda karakter seçimi yapıp oyuna başladığınızda karakterinizi yönlendirmek için Mouse ( fare ) kullanacaksınız. Oyunun belirli alanlarında engellerin önünde veya arkasında olmak üzere kırmızı halkalar göreceksiniz bu halkalar size Nitro gücünü vererek belirli bir zaman neredeyse sesten hızlı gitmenizi sağlayacaktır. Bu özellik sizin yarışta birinci olmanızı ve diğer oyuncuların kilidini açtırmanız açısından çok önemlidir. Oyunda engellere çarptıktan sonra yavaşlayacak ve rakibiniz sizi geçmiş olacaktır. Bu durumda zaman kaybetmeden yine halkalar vasıtasıyla rakibinizi yakalayıp hatta öne geçebilirsiniz. Hızlı ve adrenalin ile yaşamak için hep birlikte oyuna herkese iyi eğlenceler.


Oyun Nasıl Oynanır?

Şimdi oyna butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunun yüklenmesinin ardından play butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Fazlasıyla adrenalin ve aksiyon içeren oyunda ki amacımız karanlık, sonu olmayan, dipsiz bir tünelde çok güçlü ve deneyimli adrenalini seven yarışmacılarla yarışıp sonuca birinci olarak ulaşmaktır. Oyuna başladıktan sonra karakter seçimi için sırasıyla Play > Start Game > Karakter Seçimi  > Race > Ok -> Talk > Fırst Run karakterinizi seçip sıkı bir yarışa imzanızı atmalısınız. Mouse        ( fare ) yardımıyla karakterinizi hareket ettirip tünelde karşınıza çıkacak engellerden başarılı bir şekilde sıyrılıp oyunu tamamlamalısınız. Tünelde engellerin yanı sıra karşınıza çıkacak kırmızı renkte olan halkaları alarak sesten hızlı olabilir bu sayede oyunda kırılamayacak rekorlara imza atabilirsiniz. Oyunda toplamda 8 adrenalin tutkunu oyuncu bulunmaktadır. Bu oyunculardan bazıları özellikleri nedeniyle kilitli olarak karşımıza gelecek bu oyuncuları seçip veya onlara karşı yarışmak istiyorsan yüksek puanlar ve iyi dereceler yapmak zorundasınız. Hız ve tutkuyu birleştirip harika oyunlar çıkartmak ve eğlenmek için hemen oyuna başla. Herkese iyi oyunlar dileriz.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.