Ninjalar Savaşıyor

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dövüş oyun_oyna 0

Ninjalar Savaşıyor

GAME INFO

Ninjalar Savaşıyor

Ninjalar doğaüstü güçlerinin olduğuna inanılan savaş, suikast, dövüş sanatları, sızma ve her çeşit hedef alma yok etme konularında müthiş bir yeteneğe sahiptirler. Bu oyunumuzda sizlere âşık bir Ninja’nın hayatından bahsedeceğiz. Âşık Ninja Japoncada ki köyünden Kara Ninja’nın kaçırdığı sevgilisini bulmak için ayrılmıştır. Köyünde sevgilisi ile mütevazı bir hayat geçiren Âşık Ninja Sevgilisini bulmadan ve Kara Ninja’dan intikamını almadan geri dönmeyecektir. Âşık Ninja’nın hayatını kısaca anlattıkta sonra güzel ve eğlenceli oyunumuz hakkında biraz bilgi verelim. Şimdi başla butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Play butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyunda Âşık Ninja’nın üzerine sürekli saldıran Ninjaları bertaraf etmeye çalışacaksınız. Bu oyun da Ninjaları bertaraf etmek hiç de kolay değil kılıç ve yıldız ile saldıran Ninjalardan yara almadan kurtulmak imkânsız durumda bu yüzden oyunda öldürdüğünüz Ninjalardan kazanacağınız can ve koruma kalkanı gibi materyalleri biriktirip zamanı geldiğinde kullanmanızı öneriyoruz. Oyunda klavyenizin yön tuşlarını kullanarak Âşık Ninja’yı hareket ettiriyoruz. Karşınızda size saldıran düşmanınızı yok etmek için Ninja özel güçleri olan yıldız atma, ok atma gibi güçleri kullanabilirsiniz. Kılıç darbeleri ile rakibinizi yok etmek için “ Q “ tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Rakibinize ok atmak isterseniz “ E “ tuşuna basmanız gerekecek en sevilen ve en çok kullanılan özel güç olan yıldız atmak içinse “ W “ tuşuna basmanız gerekecektir. Oyun içerisinde üzerinize saldıran Ninjaları bu tuşlar ile bertaraf edebileceğiniz gibi onların verdiği zararı azaltmak için kalkan, can ve şimşek gücünüzü de kullanabilirsiniz. Oyunda yok ettiğiniz Ninjalardan kazandığınız can, kalkan ve şimşek gibi güçleri doldurduğunuzda klavyenizde ki sayı tuşlarını kullanmanız gerekecek bu tuşlar sırasıyla can için “ 1 “ tuşu kalkan için “ 2 “ tuşu şimşek atmak içinse

“ 3 “  tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Her bölüm sonunda oyunun boss karakteri olarak oklu eski bir Ninja ustası gelecektir. Sürekli ok atan bu boss enerjinizi hızlıca götürecek güce sahiptir. Bu yüzden oklardan kaçarak fazla yaklaşmadan ok ve yıldız atarak bu düşmanı yok edecek ve yeni bir levele geçeceksiniz. Oyunda başarısız olduğunuzda kaldığınız yerden devam etmemekte ve oyuna yeniden başlamak zorunda kalmaktasınız. Bu oyunda en önemli taktik canınızı zamanında doldurmanız gerektiğidir. Düşmanın oklarından kaçarak ve uzak dövüşerek daha başarılı olabileceğinizi sakın unutmayın.


Oyun Nasıl Oynanır?

Şimdi oyna butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Start butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Oyunda üzerinize saldıran güçlü ok ve yıldız atan Ninjaları yok etmeye çalışacaksınız. Oyunun son bölümünde gelen usta Ninja boss karakterini yenerek yeni bir levele geçeceksiniz. Oyunda Âşık Ninja karakterini klavyenizin yön tuşlarını kullanarak kontrol edecek “ Q “ tuşu ile kılıç darbesi vuracak “ W “ tuşu ile yıldız atacak  “ E “ tuşu ile ok atacaksınız. Oyunda öldürdüğünüz Ninjalardan kazandığınız bazı özellikleri kullanmanız için 1, 2, 3 tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Sırasıyla bu tuşları açıklayacak olursak 1 tuşu ile azalan canınızı dolduracak 2 tuşu ile koruma kalkanını aktif hale getirecek 3 tuşu ile şimşek atma özelliğini kullanacaksınız.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.