Yarasa Adam Batman Jokere Karşı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dövüş oyun_oyna 0

Yarasa Adam Batman Jokere Karşı

GAME INFO

Yarasa Adam Batman Jokere Karşı

Diğer adı Yarasa Adam olarak bilinen Batman bir halk kahramanı olarak insanların gönlünde taht kurmuştur. Bu siyahlar içindeki adamın ezeli ve ebedi düşmanı olan Joker bitmez tükenmez bir kötülük anlayışı nedeniyle sürekli Batman ile savaşmaktadır. Bu oyunda da bu savaşı birebir canlı olarak yaşayacağız. Genellikle bu tür oyunlar iyilerin kazandığı oyunlardır. Ama bu oyunda iyi olan değil güçlü ve acınmasız olan kazanacaktır. Oyunda Süper kahraman Batman’ın işi gerçekten zor görünüyor. Tek başına metropolün en büyük çetesi haline gelmiş Joker ve adamlarını durdurmak hiç kolay olmayacaktır. Genel bir giriş yaptıktan sonra biraz da bu zorlu oyun hakkında bilgi verelim. Şimdi başla butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Play Now butonuna basak oyunu başlatıyoruz. Oyununun başında oyunun 3 modda olduğu belirtiliyor. Bu modlardan ilki Easy yani kolay olan moddan başlayacaksınız. Oyunda bölümler 3 aşama ve bir Boss olarak oynanıyor. Aşamaları ve Boss karakterini geçtikten sonra Medium ve sırasıyla Hard modları açılacaktır. Tüm bu aşamaları ve Boosları geçerseniz oyunu bitirecek ve kötü karakter Jokeri şehrin çöplüğüne gömmüş olacaksınız. Oyunda sağdan ve soldan üzerinize gelen sahte joker adamları klavyenizdeki

“ Z “ tuşu ile yumruk atacak “ X “ tuşu ile tekme atabileceksiniz. Oyunun belirli alanlarında tekme tokat dövdüğünüz Jokerin adamlarından kazandığınız puanlarla combo olarak adlandırıldığı süper gücü kullanabileceksiniz. Bu süper güç sayesinde etrafınızı saran güçlü ve kötü joker adamlarını bir tuş ile yok edebileceksiniz. Bu gücü kullanmak için yeterince kötü adam tarafından etrafınızın sarılmasına dikkat edin ve space ( boşluk ) butonuna basarak kötü joker adamları yerle bir edeceksiniz. Oyunda yarasa adam Batman için yükseltme mevcut durumdadır. Bu yükseltmeyi yapmak için oyunda bölüm bitmesini beklemenize gerek yok oyun esnasında yeterli puana geldiğinizde ekranın sol alt tarafında yanan alış veriş sepeti ikonunu tuşlayarak Batman için hız ve güç sağlayabilirsiniz. Size ufak bir tavsiye verecek olursak ilk oyunu sürekli oynayarak Full bir Batman oluşturabilir ve diğer oyunlarda ve Boss karakterlerde daha başarılı ve yenilmez bir performans gösterebilirsiniz.


Oyun Nasıl Oynanır?

Şimdi oyna butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Start butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Sürekli olarak sağdan ve soldan üzerinize gelen kötü joker adamları yumruk ve tekme atarak bertaraf etmeye çalışacaksınız. Oyunda klavyenizin yön tuşlarını kullanarak Batman karakterini kontrol edecek “ Z “ tuşu ile yumruk atacak “ X “ tuşu ile tekme atabileceksiniz. Ayrıca oyunda karakterinizi geliştirme mümkün olduğundan dolayı ekranın sol alt kısmında bulunan alış veriş simgesini tıklayarak kazandığınız puanlar neticesinde karakterinizin özelliklerini yükseltebilirsiniz. Oyunda biraz hile arayacak olursak geçtiğimiz bir aşamaya tekrar dönebileceğimizden dolayı aynı aşamayı tekrar oynayarak puan kazanabilir ve bu puanlarla yükseltme gerçekleştirerek daha güçlü bir karakterle zor levellerde boy gösterebilirsiniz. Bu güzel oyunda   oyun-oyna.gamer.com.tr olarak siz oyun severlere başarılar dileriz.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.