Creeper Kaçış Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft Minecraft Oyna 0

Creeper Kaçış Oyunu

GAME INFO

Creeper i hep kötü bildik ama bu oyunda creeper iyi karakter. Oyunun iki modu vardır. Öncelikle survival modundan bas etmek istiyorum. Steve sizi yok etmek için arkanızdan koşuyor. Siz hızlı koşamadığınız için bir domuzun sırtına binerek steveden kaçıyorsunuz. Ama dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi domuzun acıkmasıdır. Domuz tam acıktıktan sonra duracaktır. Ondan dolayı yoldaki havuçları toplamaya dikkat etmelisiniz. Oyunu yön tuşları ile oynayabilir , engelleri aşmak için space tuşu ile zıplayabilirsiniz. Steveden kaç çünkü o çok hırslı.

Oyunun ikinci modu story modu ise oyuna farklı bir hava katıyor. Öncelikle kendi creeperinizi oluşturmanız oyuna ayrı bir tat katmış durumda. Kendi creeperinizi oluşturduktan sonra oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda sizden kaçan steveyi görüyorsunuz ve kaçarken yere kılıç düşürüyor. Siz o kılıcı alıyorsunuz ve ilerlemeye başlıyorsunuz. Amacınız engelleri mantığınızı kullanarak geçmek ve bölüm sonu canavarlarını öldürmek. Yollarda kazma kürek gibi yardımcı malzemelerde buluyorsunuz. Örnek vermek gerekirse önünüze gelen duvarı kazma yardımıyla kırabilirsiniz. İki modlu bu oyunda creeperin güzel hayatını tanıyın. İyi oyunlar.

Oyun Talimatları ;

Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır

Zıplamak için Space tuşuna basınız

Oyunda hayatta kalma modunda steveden kaçarken domuzun açlığına dikkat etmeli , havuçlar ile domuzu doyurmalısınız. Aksi taktirde domuz duracak steve sizi yakalayarak öldürecek

Oyunun story modunda gerekli malzemeleri gerekli yerlerde kullanmalısınız

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.