Minecaves

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Minecraft Minecraft Oyna 0

Minecaves

GAME INFO
Kahramanımız steve yeni dünyasında evini yapmıştır. Evinde temel gıdalar bakımından hiçbir eksiği bulunmayan stevenin madeni kaynaklar eksiği vardır. Gece zombilerin evini basmasından dolayı tahta kapısı zombiler tarafından kırıldı. Steve o gün şanslıydı. Çünkü zombiler kapıyı kırdıktan sonra eve girerken güneş doğdu ve mağaralarına kaçmak zorunda kaldılar. Stevenin evini artık zombiler keşif etmişlerdi. Diğer gece tekrardan gelecekler. Steve tekrardan tahta kapı yaparsa bu sefer zombiler kapıyı kırıp eve gireceklerdi. Ondan dolayı dayanıklı bir kapı yapması gerekiyor. Demirden bir kapı yapmayı düşündü. Araştırdı ve demiri nerden bulabileceğini , Nasıl demir kapı yapabileceğini öğrendi.  Demir kapı yapması için öncelikle demir bulması gerekiyor. Onun için ise madene inmeliydi. Steve tahtadan kazmasını yaptı ve artık madene inmek için hazırdı. Madene indiğinde gözlerine inanamadı. Birbirinden ilginç madenleri göre steve şaşkınlık içinde kaldı. En kısa sürede madenleri toplamalı ve ordan ayrılmalıydı. Minecraft kahramanımız stevenin bu macerasına katılmak istermisiniz ? Oyun talimatlarına bakarak bu eğlenceli oyuna başlayabilirsiniz. Oyun Talimatları ;

  1. Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır.
  2. Steve çok hızlı olduğundan duramamaktadır. Onu sadece duvara çarparak durdurabilirsiniz. Mantığınızı kullanarak onu en uygun yerde durdurun.
  3. Mağarada zombiler vardır. Ona dokunduğunuz anda canınız gitmektedir.
  4. Maden kapısını açmak için yerlerdeki yıldızları toplamamız gerekmektedir. Tüm yıldızları topladıktan sonra kapı açılır.
  5. Madenin balzı bölümlerini su basmıştır. Suya düştüğünde azda olsa canınız gitmektedir. En mantıklı ve hızlı şekilde sudan geçin.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.