Canavarlardan Savunma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Strateji Minecraft Oyna 0

Canavarlardan Savunma

GAME INFO
Korkunç bir deneyden sonra yaratıklar ülkesine bir portal açıldı. Bu portal yaratıkları dünyaya ışınlıyordu. Yaratıklar dünyaya geliyor ve insanları yok etmeye başlıyordu. Hemen ülkeler sınırlarını kapattı.  Yaratıklar deneyin olduğu ülkeyi yok ettikten sonra sıradaki hedefi Türkiyedi.  Kahraman sana büyük bir görev düşüyor. Türkiyenin sınırını koruman gerekiyor. Aşağıda bulunan savunma silahlarını satın al ve yola stratejik bir şekilde koy. Unutma silahlar yaratıklara olduğu kadar çok zarar vermeli ve ülkeye girmesini engellemeli. Yaratıklar zaman geçtikçe güçlenecektir. Ondan dolayı silahlarını güçlendirmen gerekiyor. Her öldürdüğün yaratık başına para kazanmaktasın. Bu kazandığın paralar ile daha güçlü silahlar satın alabilir veya eski silahlarını yükseltebilirsin. Oyunun en güzel yönü ise elinizdeki silahları satabilmenizdir. Biraz düşük  fiyata eski silahlarınızı satabilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta para birikiminiz olmadan silahlarınızı satmayın yoksa yeni savunma sistemi kuramazsınız. Bu strateji oyununda başarılar dilerim. İyi oyunlar.  
Oyun Talimatları ;

  1. Oyun mause ile oynanmaktadır
  2. Savunma sisteminizi kurduktan sonra player ile oyunu başlatabilirsiniz
  3. Alt bölümden savunma aracınızı seçin ve kurun
  4. Oyunu hızlandırmak için speed bölümüne tıklayabilirsiniz
  5. Vurduğunuz her canava başı para kazanmaktasınız. Bu paralar ile yeni savunma silahları satın alabilir veya elinizdeki savunma silahlarını geliştirebilirsiniz.
  6. Oyunun en güzel yanı elinizdeki savunma silahlarını geri satabilmeniz. Savunma silahlarını satarak daha iyi savuma silahları satın alabilirsiniz.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.