Uykucu Kral Kutu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Zeka Minecraft Oyna 0

Uykucu Kral Kutu

GAME INFO
Ülke yöneticisi halk arasında çok sevilen kral kutu oldu. Vatandaşlar kral kutuyu çok seviyorlardı. Kral kutu aslında iyi kalpli bir kutudur ama bir kötü özelliği var. Sürekli uyuması kral kutuyu seven vatandaşları üzüyor. Kral kutunun sürekli uyumasından dolayı ülke işleride ilerlemiyor. Ülke vatandaşları aralarında toplanır ve krala zarar vermeden nasıl uyku sorununu çözebileceklerini tartışırlar. Biri kralın üzerinde büyü olduğunu söyler ve büyücü çağırarak bu sorunu çözebileceğini belirtir. Diğer bir vatandaş ise kralın uyku sorununu hastalıktan olduğunu söyler ve başka bir kral seçimi yapılmasını ister. Başka bir vatandaş mantıklı bir teklif sunar. Kral uyuklamaya başladığı zaman onu rahatsız edebilecek birinin olmasını ister. Bu karar çok mantıklı bulunur ve onaylanır. Kralı rahatsız edecek kişi sensin. Kral uyumaya başladığı anda elindeki malzemeler ile mantıklı makineler yap. Bu makineler kralı rahatsız edip uyandırsın. Bu mantık oyununda başarılar dilerim iyi oyunlar.  
Oyun Talimatları ;

  1. Oyun mause seçimleri ile oynanmaktadır. Uykucu kral kutuyu uyandırmanız için onu rahatsız etmeniz gereklidir.
  2. Size verilen malzemeleri uygun yere koymak için mause ile tıklamanız yeterlidir.
  3. Oyunu yanlış seçim yaptığınız hamlelerden dolayı yeniden başlatmak isteyebilirsiniz onun için ise sağ alt köşedeki Restart bölümüne tıklayabilirsiniz.
  4. Balzı bölümlerin çözümlerini bulamayabilirsiniz ondan dolayı çözüm aramak isteyebilirsiniz. Walkthrought bölümüne tıklayarak çözümlere bakabilirsiniz.
  5. Mantıklı makineler yaparak kral kutuyu düşürün rahatsız edin.

DO YOU LIKE THIS GAME?

Embed this game

LEAVE A REPLY

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.